Історії про Білгород Київський
Білгород Київський - повернення власної історії
Білгород Київський – був найбільшим містом Русі в 10му сторіччі. Приблизно в 10 разів більше Києва. Збудований князем Володимиром Великим. Літопис пише, що Білгород був самим найулюбленішим його містом. З цим місцем пов’язано життя відомих на весь світ героїв : Володимир Великий, Добриня Микитович, Олекса Попович і Ілля Муромець. Наразі історія Білгорода майже забута, а в Росії вона активно використовується як основа для побудови російської державності.

Починаючи з 1240 року більша частина Русі, включаючи Білгород, була захоплена. Наші пращури, які проживали на цій території, втратили свою державність, незалежність і права.

В 1991 році наша країна повернула свободу і незалежність, але не повернула повністю своєї історії, її частину використовує для себе Російська Федерація. На ній вже виросли їхні покоління. Наші герої - князь Володимир, Ілля Муромець, Олекса Попович, Добриня Микитович і інші, стали їхніми героями. Наш Білгород Київський, величне місто Русі, зник із наших мап, залишивши після себе лише тінь у вигляді Білогородки, проте Росія побудувала собі свій Білгород.
Самий високий в світі пам'ятник Володимиру Великому, візитівка російського Білгородf.
Росія відкриває пам’ятники Володимиру, випускає мультфільми і фільми про нього, як про батька Російської федерації. Вони вже автоматично асоціюють нашу історію зі своєю і захищають це в інформаційному просторі. Наприклад, якщо в Гуглі, з любої точки світу, будете шукати «Белгород», або “Belgorod”, то пошук видасть посилання тільки на російський Білгород. Це означає, що мешканці з різних країн, які захочуть знайти інформацію про Білгород Русі князя Володимира, знайдуть тільки російський Білгород, в описі якого використовується історія нашого Білгорода.
Візуалізація. Схили міста Білгорода X сторіччя з розводним мостом і річкою Ірпінь.
Ми - вільна країна, скинули з себе кайдани довгого рабства. Нам вже ніхто не заважає повернути нашу історію на своє місце
Ми - вільна країна, скинули з себе кайдани довгого рабства. Нам вже ніхто не заважає повернути нашу історію на своє місце.

Що ми маємо робити?

Українці повинні докласти зусиль, щоб повернути собі історичну правду та популяризувати нашу спадщину.

  • Перейменувати селище Білогородка в місто Білгород
Це відновить історичну назву та підкреслить зв’язок із Руссю (чисельність села Білогородка достатня для статуса міста).

  • Змінити герб
Після відновлення історичної назви Білгород, змінити герб. Герб має відображати історичне значення як важливого центру Русі, наприклад, для цього можна використати зображення гербу Святослава Володимировича.

  • Побудувати історико-археологічний парковий комплекс в Білогородці
У Білогородці потрібно збудувати комплекс, який стане осередком досліджень, відпочинку, популяризації та туристичного розвитку

  • Історична і культурна популяризація
  1. Знімати історичні фільми та мультфільми.
  2. Писати книги, створювати літературні твори.
  3. Розробляти сувеніри та символіку, пов’язану з історією Русі.
  4. Організовувати фестивалі в Білогородці, приурочені до історичних дат, костюмовані театралізації давніх подій.
Герб князя Білгороду Святослава Володимировича
Зараз як ніколи важливо працювати над відновленням історичної справедливості. Ми повинні розповідати світові, що Русь — це Україна. Наша історія багата, велика і надихає.
Об’єднаймося, щоб повернути собі правду, а разом із нею — нашу національну історію і ідентичність!

Автор статті Сміцькой Дмитро
Ми пропонуємо створити історико-археологічний та парковий комплекс з туристичними локаціями, які описані в розділі Програма розвитку, в поєднанні з містами відпочинку, об'єктами харчування, місцями торгівлі, сувенірними лавками, спортивними локаціями.
Якщо Вам сподобалась стаття, будь ласка поділіться нею зі своїми друзями та знайомими. Зайдіть, будь ласка, на наші ресурси у |Facebook|, |Telegram| і підпишіться, щоб отримувати сповіщення про дослідження, статті, новини. Поширте на своїх сторінках в ФБ, Інстаграм, поставте лайк. Допоможіть зробити унікальну історію Білгорода відомою!